Etykiety

piątek, 3 lutego 2012

Już miesiąc! :)

Witajcie kochani! Dzisiaj nie będzie żadnej recenzji, ponieważ dokładnie dziś mija miesiąc prowadzenia tego bloga. Jak wiecie dużo się ostatnio zmieniło. Na początku prowadziły tego bloga dwie osoby, teraz prowadzi go już tylko jedna. Na początku, co pewnie same dobrze wiecie, było ciężko. Bloga odwiedzała garstka osób w dodatku tylko jednorazowo. Po tym miesiącu, myślę, że zlaleźli się tacy, co zaglądają do mnie codziennie lub wtedy, gdy pojawia im się aktualizacje, że dodałam post :) Co do komentarzy i wejść - OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA KAŻDEGO! ;*
Jeżeli już mamy co 'świętować' to chciałabym abyście napisały czy blog wam się podoba, czy lubicie go czytać, czy posty są przydatne, jakie zmiany można by wprowadzić i ... co sądzicie o mnie :)
Jak już pewnie zauważyłyście - pojawiła się ankieta. Temat uniwersalny, czyli czy blog wam się podoba. Mam nadzieję, że będziecie odpowiadać :)

Co by tu jeszcze...ah! Jutro wyjeżdźam, dlatego posty będą automatycznie dodane, a ja nie będę mogła odpowiadać na wasze komentarza. Jednak nadrobię wszystko w poniedziałek :)


Jeszcze raz - dziękuję! :) Buziaki!

6 komentarzy:

 1. widzisz! dla mnie to prawdziwa katorga jest i nieraz już myślalam o tym by je ściąc, ale w sumie byloby ich troche szkoda, jak na tyle pracy..

  OdpowiedzUsuń
 2. gdybym scięła dopiero wyglądałabym jak owca, bo by sie kreciły jescze bardziej a byłyby krótsze więc omg. czasem mi się naprawdę nie chce ich ruszać, ale trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co mi się nie podoba ? Zwiększ czcionkę o jeden rozmiar może dwa tak to bardzo ładnie wszystko jest opisane i dobrze się czyta. To tyle :) ~ Nowa czytelniczka Kasia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super i myślę, że przydatny jest ten blog :) na pewno będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. od razu się uśmiechnęłam jak tutaj weszłam i przeczytałam
  THANK GOD I'M A WOMAN :)
  zapraszam do mnie !:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz czytam i za każdy bardzo dziękuję!♥
Odpowiadam pod otrzymanym komentarzem, oraz na waszych profilach :)